برند «ABB»

ابزار دقیق ABB

معرفی:                                                                                                                                                     ABBASEA Brown Boveri "

ABBدر نتیجه ادغام یک شرکت چند ملیتی است که از ادغام شرکت سوئدی ASEA و شرکت سوئیسی  Boveri & Cie  در سال 1988 ایجاد شده است.در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر زوریخ سوئیس قرار دارد. شرکت ABB عمدتا در زمینه رباتیک، برق، تجهیزات الکتریکی سنگین و فناوری اتوماسیون فعالیت می کند.

این شرکت در سال 2016 براساس فهرست جهانی  Fortune 500 ،در میان شرکت های معتبر دنیا رتبه 286 را کسب کرده است.شرکت ABB عضو 23 ساله این  فهرست جهانی می باشد.

ABB یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری جهانی است که تحول در جامعه و صنعت را برای دستیابی به آینده پایدار و سازنده انرژی می بخشد. با اتصال نرم افزار به برق ، رباتیک ، اتوماسیون و نمونه کارهای حرکتی ، ABB مرزهای فن آوری را پیش می برد تا عملکرد را به سطوح جدید برساند. با بیش از 130 سال سابقه برتری ، موفقیت ABB توسط حدود 110،000 کارمند با استعداد در بیش از 100 کشور انجام می شود.

در زمینه تجاری سازی Robics & Discrete Automation ABB سیستم های اتوماسیون ماشین آلات و کارخانه ، به طور عمده از B&R ، که ABB در سال 2017 خریداری کرد ، با مجموعه مفاهیم و برنامه های کاربردی رباتیک ترکیبی است. ABB بیش از 300000 ربات در سطح جهان نصب کرده است. تجارت رباتیک و اتوماسیون گسسته در موقعیتی قرار گرفته است که فرصت های مرتبط با "کارخانه آینده" را با ارائه خدمات برای تولید انعطاف پذیر و ماشین آلات هوشمند به دست می آورد. این تجارت شماره 2 در سطح جهانی است ، با موقعیت # 1 در زمینه رباتیک در بازار پر رشد چین ، جایی که ABB در حال گسترش نوآوری و ظرفیت تولید خود با سرمایه گذاری در یک کارخانه جدید رباتیک در شانگهای است.

منطقه تجاری فرآیند اتوماسیون طیف وسیعی از خدمات را برای صنایع فرآیندی و ترکیبی فراهم می کند ، از جمله اتوماسیون یکپارچه مخصوص صنعت ، خدمات برق و دیجیتال ، فناوری های کنترل ، نرم افزار و خدمات پیشرفته ، و همچنین اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ، پیشنهادات دریایی و توربوشارژ.

                         company ABB

اینسترو کنترل | تامین و واردات تجهیزات برند ABB در ایران