درباره ما

 

 "instru control Technical Engineering"


محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی با خدمات حرفه ای و قابل اعتماد |  شعار تیم "فنی مهندسی اینسترو کنترل"

 

 

فنی مهندسی اینسترو کنترل متشکل از کادری جوان و خلاق و به عنوان مجموعه‌ای پیشتاز در زمینه واردات ،نصب و راه اندازی و تعمیرات تخصصی تجهیـزات ابـزاردقیـق و اتوماسیون صنعتی از معتبرترین تولیدکنندگان اروپا،از سال 1391 در شهر مشهد مقدس شروع به فعالیت نموده است.

 

اینسترو کنترل با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم های کنترل و ابزار دقیق در صنایع غذایی،دارویی،نفت و گاز،پتروشیمی و انرژی وارد به صنعت ایران گردیده است.

حضور مهندسان برق و ابزار دقیق در کنار هم پشتوانه اصلی و گرانبهای شرکت بوده و نقش بسزایی در پیشبرد مطلوب اهداف اینسترو کنترل را دارد.

این شرکت با پشتوانه دانش مهندسی, حداکثر تلاش خود را در جهت تامین کالای مورد نیاز پروژه ها و کارفرمایان واحدهای عملیاتی با به حداقل رساندن مسائل مهندسی خرید بکار می گیرد. خدمات مهندسی و فروش ما همه نیازهای پلنت ها را حول سیستم های کنترل و ابزاردقیق و همچنین پکیج ها و اسکیدهای دارای سیستم های اتوماسیون در صنایع فرآیندی پوشش می دهد.

 

یکی از اهداف مهم تیم فنی اینسترو کنترل رضایت قلبی مشتریان چه در زمینه خرید و چه در زمینه پروژه است و ما منافع بلندمدت خود را وابسته به این مهم می دانیم.

 


بـــرندهای تامین شده و قابل ارائه:       

 

Micro Motion

ABB

SIEMENS

SAMSON

ifm

Endress+Hauser

Rosemount

VEGA

WIKA

BD|SENSORS

PEPPERL+FUCHS

KROHNE

YOKOGAWA

Atek

Spirax Sarco

SICK

HPC

LSis

metso

Honeywell

KOBOLD

FESTO

Delta

FineTek

HANYOUNG

Rexroth

Schneider Electric

 

•حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی•

 

این نمایشگاه از تاریخ 1 شهریور ماه لغایت 4 شهریور ماه در مکان نمایشگاه بین المللی شهر مشهد برگزار شد. بازدیدکنندگان محترم از غرفه ابزار دقیق مهام واقع در سالن مفاخر

غرفه 19.1 علاوه بر آشنایی کامل با محصولات ابزار دقیق دریافت توضیحات کامل از همکاران مستقر، در فضای دوستانه و صمیمی می توانستند به تبادل نظر با مدیران ارشد

سازمان بپردازند. از دیگر نکات بارز در خصوص این نمایشگاه حضور شخصیت های مهم دولتی، لشکری و کشوری استان خراسان رضوی بود.
حضور در نمایشگاه بین المللی مشهدبازدید از غرفه ابزار دقیق مهامنمایشگاه صنعت و اتوماسیون صنعتی مشهدنمایشگاه بین المللی مشهد در ایراننمای کلی غرفه نمایشگاه

لوح تقدیر نمایشگاه بین المللی مشهد

لوح تقدیر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت 
و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی

 

•حضور در دومین کنفرانس ملی فناوری های پیشرفته دانش بنیان در مهندسی ، در هتل نوین پلاس مشهد•