برند «FineTek»

ابزار دقیق FineTek

معرفی

مدل تجاری FineTek که در سال 1978 توسط آقای وو تینگ کو تأسیس شد ، مبتنی بر ارائه راه حل های کامل سفارشی برای طیف گسترده ای از برنامه های فرآیند اتوماسیون صنعتی - در سطح مایع ، جریان ، فشار و دما است. این شرکت دائماً در حال توسعه و نوآوری است ، و در عین حال چشم انداز اصلی خود را - "برای ارائه راه حلهایی بیش از انتظارات مشتریان" ، اعمال می کند. در سال 1999 ، این شرکت با موفقیت فعالیتهای خود را در سطح محلی و بین المللی گسترش داد و به موفقیت و شناخت جهانی برای محصولات و خدمات با کیفیت دست یافت.


از سال 1999 تا 2013 ، این شرکت با گسترش فعالیت های خود نه تنها از داخل تایوان ، بلکه در سطح جهانی با راه اندازی کارخانه ها و شعبات در چین و دفاتر منطقه ای در ایالات متحده و سنگاپور با موفقیت رشد و تحول یافت. این پیشرفت بنیان تجارت بین المللی گروه FineTek را بنیان نهاد. با تأکید بر رضایت مشتری ، نوآوری ، توسعه محصول و تحول کلی تجارت ، این شرکت با گذشت هر سال به نوآوری و گسترش خود ادامه داد. در سال 2013 ، کارخانه در ییلان نه تنها با افزایش ظرفیت برای اندازه گیری جریان تولید ، بلکه همچنین با استفاده از اتوماسیون هوشمند در فرآیند تولید ، ارتقا یافته و بهبود یافته است. بنابراین ، FineTek با بدست آوردن موقعیت پیشرو به عنوان برترین تولید کننده حسگر اتوماسیون فرآیند ، با موفقیت به رسمیت شناختن جهانی دست یافت.

از سال 2014 تا 2018 ، فینتک ، با بررسی مداوم برنامه استراتژیک پنج ساله خود برای دستیابی به اهداف ، به رشد پایدار دست یافت. در سال 2014 ، این شرکت با موفقیت در اولین IPO خود در لیست عمومی قرار گرفت ، سپس در سال 2015 با Mutec آلمان ادغام شد. در سال 2016 ، دفاتر تابعه در اندونزی و مالزی تأسیس شدند. در سال 2017 برنامه هایی برای ساخت کارخانه تولید در اندونزی در نظر گرفته شد. در سال 2018 ، گروهی از کارشناسان تحقیق و توسعه FineTek از دفاتر مختلف جهانی دور هم جمع شدند تا نه تنها فرآیندهای پیشرفته فناوری را توسعه دهند ، بلکه Industrial 4.0 ، WIFI ، 4G ، NBIOT و سایر توابع اتصال انتقال بی سیم را به محصولات ما برای دیدار با مشتریان وارد کنند. نیاز به آخرین برنامه های فن آوری اینها با موفقیت اجرا شدند و محصولات FineTek می توانند در صنایع مختلف مانند غذا و نوشیدنی ، آب ، انرژی ، دارویی و غیره استفاده شوند. در 5 سال گذشته ، این شرکت رشد و توسعه چشمگیری داشته است - در سطح بین المللی شکوفا شده و به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. بهترین راه حل های سفارشی برای اتوماسیون فرآیند.

مديريت شركت تشخيص داده است كه مهم است كه فقط از سطح موفقيت فعلي خود راضي نباشد بلكه به طور مداوم به دنبال بهبود است. تغییر ، رضایت مشتری و تقسیم سود ، اصلی ترین اصولی است که کارمندان ما را در توسعه فناوری که منجر به تولید محصولات جدید ، بهبود یافته و اکولوژیکی می شود ، حفظ می کنند تا محیط ما را برای همه مردم حفظ کنند. FineTek همچنان به عنوان مارک پیشرو در بازار اتوماسیون فرآیند تلاش خواهد کرد. هدف ما - "شعله ور کردن صنعت سنسور ، انقلابی در جهان".

نوآوری


نوآوری رسالت ماست. در دنیای تجارت امروز که فناوری جدید در هر حوزه و صنعتی نفوذ کرده است ، تنها با اصرار بر پیگیری تغییر و تعالی می توانیم اطمینان حاصل کنیم که شرکت ما موقعیت رشد پایدار خود را حفظ می کند.
هدف ما کل بازار جهانی است ، ایجاد سیستم های یکپارچه سازی حسگر اتوماسیون فرایند که قادر به عبور از مرزهای صنعت هستند. اگرچه قوی ترین رقبای ما شرکت هایی از کشورهای خارجی هستند ، با این وجود ما با تمرکز بر فعالیت های بین المللی به عنوان یک تجارت جهانی کار می کنیم.
ما همچنان برنامه ریزی استراتژیک طولانی مدت را ارائه می دهیم ، سازمان را با وضوح ، جهت و تمرکز ارائه می دهیم. این مهم در دستیابی به ثبات و سود و موفقیت پایدار است. هر ساله ، مروری بر برنامه 5 ساله شرکت انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که فعالیت های تجاری با اهداف و مأموریت سازمان همسو است.
 

رضایت مشتری (کیفیت)


ما با مشتریان خود به عنوان یک شریک طولانی مدت رفتار می کنیم ، هرگز به عنوان یک رقیب. با پشتیبانی و همکاری اختصاصی ما ، مشتریان نیز همراه ما رشد می کنند. این رمز موفقیت ما و رمز رشد مداوم شرکت در آینده است.
ما مشکلات مشتریان خود را ، و نیازهای آنها را فرصت خود می دانیم. به کارکنان ما آموزش داده می شود تا خواسته های مشتری را پیش بینی کنند و به آنها آموزش داده می شود تا راه حل هایی برای مشکلاتی که حتی هنوز مطرح نشده اند ، ارائه دهند. هنگام خدمت به مشتریان خود ، ما یک استراتژی مشتری آگاهانه ، سفارشی و ادراکی را اتخاذ می کنیم که بر تأمین ارزش ، کیفیت و رضایت متمرکز است.
رضایت مشتری تفاوت بین زنده ماندن و رشد است. این کلید ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان ما است. از این رو ، ما پیگیری و حفظ هدف "رضایت کامل مشتری" را به عهده هر کارمند قرار داده ایم.

 

به منظور پاسخگویی به چالش های آینده جدید ، شرکت تلاش می کند تا روح "پیشرفت و تعالی" را حفظ کند ، اصلاحات را ترویج دهد و در عین حال کیفیت و دقت را دنبال کند.
این یک واقعیت آگاهانه است که برای بقای شرکت ها در فضای رقابتی امروز ، آنها نیاز به تعدیل ، تغییر و تحول دارند.

از طریق تغییر مداوم ، یک نگرش متواضعانه ، کارآفرینانه و یک نگرش اصلاح گرایانه ، می توانیم شرکت و همه کارمندان را تحریک کنیم تا با هم رشد کنند و به اعتماد به نفس کارکنان ، رضایت مشتری و تحقق اهداف تجاری سهامداران دست یابند.

FineTek یک رهبر فناوری جهانی در اتوماسیون و کنترل فرآیند ، ارائه محصولات و خدمات در کلاس جهانی به بخشهای صنعتی ، حمل و نقل ، زیرساخت ها و تاسیسات است. این شرکت با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تحقیق و نوآوری ، برنامه خود را برای دهه آینده ادامه می دهد - با تأکید فراوان بر دیجیتالی سازی صنعتی ، و پیشرفت فن آوری های سیستم کنترل مواد غذایی ، آب و انرژی.

ما به عنوان شرکت پیشرو در آسیا ، سرمایه گذاری خود را برای توسعه فناوری دیجیتال صنعتی برای آینده ادامه خواهیم داد. با روحیه بهبود و تعالی ، این شرکت از سال 2003 شروع به تبلیغ "فرهنگ سازمانی چانگدا" کرده است. پیش بینی می شود که کارکنان گروه چهار معیار زیر را که به عنوان ارزشهای اصلی شرکت عمل می کنند ، دنبال کنند:

فرهنگ سازمانی FineTek:
فناوری: پیگیری تعالی ، پیشرو در فناوری ، رضایت مشتری ، ایجاد آینده.
علوم انسانی: اخلاقی ، قائم ، صداقت ، بازگرداندن به جامعه.
محیط زیست: صرفه جویی در انرژی ، محصولات انرژی سبز ، کاهش آلودگی. حفاظت از محیط زیست.
اقدام: تعهد ، سازگاری ، یادگیری مداوم ، فعالانه.

اینسترو کنترل | تامین و فروش تجهیزات fineTek در ایران