برند «KROHNE»

ابزار دقیق کرونه

معرفی برند KROHNE

شروع > 1921

شرکت کرونه در سال 1921 در شهر دویسبورگ آلمان توسط آقای لودویگ کرونه تاسیس گردید.اولین محصول این شرکت یک فلومتر سطح متغیر یا همان روتامتر بود.

این شرکت در سال 1936 از امکانات اجاره شده به ساختمانهای متعلق به شرکت که در جنگ دوم جهانی نابود شدند،نقل مکان کرد.در طی و بعد از جنگ جهانی دوم،لودیگ کرونه و پسرش جان خود را از دست دادند.بعد از این دو،همسر لودیگ(آنا) اداره شرکت را بر دست گرفت.

شروع دوباره! > 1949

در سال 1949، آنا،از نواده ی 28 ساله اش، کریستین رادومکار دوبیک، خواستار ملحق شدن او به شرکت شد.
کریستین رادومکار دوبیک، مسئولیت های خود را به زودی برعهده گرفت و تحت رهبری او با نیروی کار اولیه تنها 8 نفر،رشد کرد تا تبدیل به یک شرکت پیشرو و یکی از نوآورانه ترین تولید کنندگان برای دستگاه های اندازه گیری جریان شد.

KROHNE شریک قابل اعتماد شما برای ابزار دقیق فرآیند و اتوماسیون است. به عنوان مشتری ، از توانایی در حل برنامه های خود با راه حل های اندازه گیری متناسب بهره مند می شوید. ما یک مجموعه کامل محصولات ، راه حل های خاص سیستم صنعت و خدمات مکمل برای پروژه های ابزار دقیق در هر اندازه ارائه می دهیم.

با داشتن تخصص در اندازه گیری فرایندهای صنعتی از سال 1921 ، ما به دانش عظیمی از کاربرد در صنایع مختلف دست یافته ایم که در محصولات ، راه حل ها و خدمات ما ادغام شده است. ما واقعاً بر اصول جسمی خود متکی هستیم که توانایی های ما در استفاده از جلوه های جسمی و یافتن یک محلول اندازه گیری منطبق بر زمان ، دلایل اعتماد مشتری در سراسر جهان است. مقدار اولیه اندازه گیری شده تا حد ممکن دقیق است تا از خطاهای متوالی که ممکن است بر روند کنترل شما تأثیر بگذارد جلوگیری کند. این همچنین مترهای ما را قادر می سازد تا اندازه گیری قابل اعتماد ، حتی در شرایط تغییر یا دشوار فرآیند را انجام دهند. هر دو جنبه با ادعای ما "اندازه گیری واقعیت ها" منعکس شده است.

فناوری های نوآورانه ای که برای منافع به کار می گیریم براساس فعالیت های تحقیق و توسعه گسترده ما است در کنار فیزیک حسگر ، تمرکز آنها بر روی ارتباطات دستگاه ها و فن آوری های امکان پذیر برای اینترنت اشیا (IoT) در صنعت فرآیند است ، به عنوان مثال. ارتباط اترنت برای انتقال داده های تشخیصی فرآیند و دستگاه برای ارزیابی و بهینه سازی فرآیند.

"آیکن های فناوری" کاملاً مزایای ذکر شده را برای شما خلاصه می کنند. شما می توانید آنها را در کارنامه کامل کرونه برجسته کنید. اگر برای برنامه اندازه گیری خود راه حل مطابقی پیدا نکردید با اینسترو کنترل در تماس باشید

گواهینامه و مدرک برند کرونه | krohne

اینسترو کنترل | تامین و وفروش تجهیزات KROHNE در ایران

اندرس هاوزر

ترانسمیتر فشار ویکا

مدباس