برند «WIKA»

ابزار دقیق ویکا

معرفی برند WIKA

تاریخچه WIKA

در ژانویه سال ۱۹۴۶ دو مهندس به نام هایAlexander Wiegand  و  Philipp Kachel founded شرکت WIKA را تاسیس کردند، کلمه WIKA نیز برگرفته از اول اسم این دو مهندس می باشد.

در سال ۱۹۵۱ پسر Alexander Wiegand به نام Konrad Wiegand مدیریت شرکت WIKA را بر عهده گرفت. پس از آن کمپانی WIKA به سرعت رشد کرد و تقریبا ده سال بعد در محل کنونی این شرکت در Klingenberg was laid کارخانه خود را تاسیس نمود.

در سال ۱۹۶۷ مدیریت شرکت ویکا WIKA به Ursula Wiegand واگذار گردید.

شرکت ویکا WIKA در سال ۱۹۸۴ افتخار دریافت مدال هایی برای تولیدات خود از سوی ارگان های دولتی را داشت.

در سال ۱۹۹۴ شرکت ویکا WIKA موفق دریافت گواهی استاندارد DIN ISO 9001 توسط انجمن آلمانی به منظور تولید محصولات با کیفیت گردید.

در جشن ۵۰ سالگی تاسیس، شرکت ویکا WIKA به عنوان برترین تولید کننده ابزار دقیق های مربوط به فشار Pressure و ابزار دقیق های مربوط به دما temperature شناخته شد.

در سال ۱۹۹۹ با توجه به نیاز بازار و افزایش سفارش محصولات، شرکت WIKA قسمتی به منراژ۱۳۰۰۰ مترمربع به شرکت خود افزود که باعث قدرتمند شدن بیشتر این شرکت و توانایی پاسخ به هر گونه نیاز بازار گردید.

امروزه شرکت ویکا wika با دارا بودن بیش از ۷۰۰ نمایندگی در سراسر جهان به یکی از بزرگترین تولید کننده های ابزار دقیق مربوط به فشار و دما می باشد. و بیشترین فعالیت شرکت ویکا در زمینه تامین تجهیزات ابزار دقیق حوزه تصفیه آب می باشد.

 

اینسترو کنترل | تامین و فروش تجهیزات برند WIKA آلمان در ایران


محصولات