برند «VEGA»

ابزار دقیق وگا

برند VEGA

معرفی:

شرکت VEGA آلمان یکی از شرکت‌های معروف دنیا در زمینه‌ی تولید تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری سطح و فشار است که به‌ عنوان پیشرو در فناوری و ارائه سنسورهای اندازه‌گیری سطح راداری در جهان شناخته می‌شود.

فن آوری Puls/Radar از شرکت VEGA به همراه نوآوری Plics بیش از ۲۰ سال است که به عنوان پیشتاز در اندازه‌ گیری سطح، به صورت مطمئن و دقیق در فرایندهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و رضایت کاربران را به همراه داشته اند.

استفاده از فن آوری Puls/Radar جهت شناسایی سطح جامدات انبوه در تانک‌ها تنها با جدیت و نوآوری شرکت VEGA در سال ۲۰۰۴ میلادی امکان‌پذیر گردید و هم‌اکنون این شرکت به‌ عنوان برترین و پرفروش‌ترین سازنده در این شاخه از صنعت مطرح است.

 

فرآیندهای تولید پیچیده تر می شوند. بنابراین واقعاً مهم است که فناوری اندازه گیری مورد استفاده برای کنترل و نظارت بر فرآیندها کاملاً قابل درک و شهود باشد. VEGA هدف خود را توسعه فناوری نوآورانه اندازه گیری قرار داده است که نصب و راه اندازی آن آسان است و حداکثر ایمنی و اطمینان را ارائه می دهد.
 

VEGA بیش از 1750 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند ، 800 نفر از آنها در مقر خود در Schiltach در جنگل سیاه کار می کنند. اینجا جایی است که برای بیش از 60 سال ، راه حلهایی برای درخواست کارهای اندازه گیری در حال تصور و تحقق است: برای کارخانه های شیمیایی و دارویی ، صنایع غذایی ، سیستم های تامین آب آشامیدنی ، تصفیه خانه های فاضلاب ، محل های دفن زباله ، معدن ، تولید برق ، روغن سکوها ، کشتی ها و هواپیماها.

VEGA با بیش از 80 کشور جهان با شبکه جهانی شرکت های تابعه و توزیع کننده فعال است. این شرکت و محصولات آن کلیه گواهینامه ها و تأییدیه های لازم را برای کاربرد در سراسر جهان دارند. این مربوط به ایمنی فنی و همچنین کیفیت محصولات و خدمات است.

 

اینسترو کنترل | تامین و فروش تجهیزات برند VEGA آلمان در ایران