برند «ADA»

معرفی

ADA یک شرکت روسی است که از سال ۲۰۰۸ به‌صورت اختصاصی درزمینهٔ تولید ابزار اندازه گیری دقیق و نقشه برداری در روسیه شروع به فعالیت کرد. ADA یک شرکت چند ملیتی است که محصولات خود را در اروپا و آسیا در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. در ایران نیز گروه صنعتی ابزار سعید محصولات آدا را به فروش می رساند.

ADA تیم قدرتمندی از متخصصان واقعی در زمینه مهندسی و تولید دارد. ابزار قبل از اینکه به دست مصرف کننده برسد ، تمام مراحل ایجاد ، تولید و کیفیت آزمایش را طی می کند. این ایده در طرح طراح محقق می شود ، سپس به مهندس مدل سازی سه بعدی می رسد ، پس از آن مدل تست تولید می شود. این آزمایش بر روی دستگاه های ارتعاش ، اتاق های آب و هوایی و آزمایشگاه های تنظیم کننده انجام می شود. محصول باید تمام الزامات را داشته باشد. ADA فقط ابزار با کیفیت تولید می کند.

ADA به معنای "دقت اضافی" است. این آرم در تولید همه دستگاه هایی که شما در کار خود استفاده می کنید استفاده می شود.

کیفیت هر کار به آماده سازی و دقت اندازه گیری های اولیه بستگی دارد. ADA تجهیزاتی را ارائه می دهد که پایه هر اندازه گیری را تشکیل می دهد (بنیاد اندازه گیری) - پایه ای پایدار برای بهترین نتیجه.

زاویه سنج دیجیتال چگونه کار می‌کند؟

اساس کار زاویه سنج دیجیتال شبیه به ژیروسکوپ‌های موجود در استارت فوم‌هاست. در واقع اپ های زاویه سنج و تراز مترهای موبایل اطلاعات خود را از این حس‌گر دریافت می‌کنند. برای این کار معمولاً از سنسورهای ۹ محوره استفاده می‌شود، بدین ترتیب که سه محور برای سنس کردن شتاب خطی (Accelerator)، سه محور برای شتاب سنج زاویه‌ای (Gyroscope) و سه محور باقی مانده که محور قطب نما شناخته می‌شود (Compass).

زاویه سنج ADA PRO Digit MICRO

یکی از محصولات این شرکت زاویه سنج دیجیتال ADA PRO Digit MICRO می باشد که برای اندازه گیری دقیق انحراف زاویه‌ای از خط افقی یا عمودی طراحی شده است. زاویه سنج دیجیتال ADA بر روی سطح مورد نظرتان نصب می‌شود و انحراف زاویه‌ای و جهت آن را نشان می‌دهد.

زاویه سنج دیجیتال مدل ada pro

این دستگاه از آلیاژ آلومینیوم سبک و بادوام ساخته شده است که در زیر دستگاه سه آهنربا برای نصب بر روی سازه‌های فولادی و انواع تیغه قرار دارد.

 

اینسترو کنترل | تامین و واردات تجهیزات ADA در ایران


محصولات

هیچ محصولی از این برند یافت نشد!