برند «FOXBORO»

ابزار دقیق فاکس برو

برند FOXBORO

معرفی

اشنایدر الکتریک یک شرکت بین المللی متمرکز بر استفاده از فن آوری ها برای حل مسئله انرژی در سراسر جهان است. بازار اصلی این شرکت شامل تاسیسات برق ، تاسیسات تصفیه آب و پسماند ، زیرساخت های بخش دولتی ، نفت و گاز و دریایی است.

اشنایدر الکتریک هنگامی که شرکت مادر فاکسبورو ، Invensys را در فوریه 2014 خریداری کردند ، مالکیت خود را در شرکت فاکسبورو به دست آوردند. فاکسبورو از نظر ساختار اشنایدر مناسب است زیرا آنها سازنده ابزار اندازه گیری فرایند با کیفیت هستند که برای کار در شبکه های دستگاه پیچیده طراحی شده اند. این یک ویژگی مهم برای اشنایدر است زیرا آنها می خواهند سبد محصولات بومی خود را گسترش دهند و بنابراین ارزش کل پیشنهادی را که می توانند به مشتریان جدید و مشتریان فعلی ارائه دهند. فاکسبورو یک پایگاه مشتری صنعتی با خود به ارمغان آورده است که اشنایدر اکنون می تواند به مراتب مناسب تر از گذشته به آن بپردازد. خطوط تولید آنها شامل ابزار دقیق جریان و فشار ، از جمله فلومترهای گرداب ، مغناطیسی و کوریولیس است.

فاکسبورو سیستم های اتوماسیون گیاهان ، فلومترها ، کنترل کننده های یک حلقه و انواع خدمات پشتیبانی محصول را ارائه می دهد. این شرکت همچنین ابزارهای سطح ، فشار و دما و همچنین آنالیز فرآیند مبتنی بر تشدید مغناطیسی هسته ای (NMR) را ارائه می دهد که برای عملیات تصفیه خانه ، پتروشیمی ، فرآوری مواد غذایی و کاغذ و کاغذ طراحی شده است.

تاریخچه

شرکت فاکسبورو در سال 1908 در فاکسبورو ، ماساچوست تاسیس شد و در سال 1990 توسط Siebe plc از ویندزور ، انگلیس خریداری شد. در سال 1999 ، Siebe با BTR ادغام شد و Invensys plc را تشکیل داد. فاکسبورو یک مارک تجاری تحت شرکت Invensys Systems است. شرکت فاکسبورو / اینونسیس در سال 2014 توسط اشنایدر الکتریک خریداری شد.

محصولات

فاکسبورو یک تامین کننده خط تولید ابزار دقیق است و دارای اعتبار طولانی مدت است. این شرکت علاوه بر محصولات سری ابزار دقیق خود ، به دلیل سری I / A نیز مشهور است ، یک سیستم کنترل توزیع شده (DCS) که در سال 1987 معرفی شد. فاکسبورو دارای یک پروتکل اختصاصی است که FoxCom نامیده می شود ، اگرچه اکنون بسیاری از محصولات ابزار دقیق آن با پروتکل HART تحویل داده می شوند.

اینسترو کنترل | تامین و فروش تجهیزات برند FOXBORO در ایران