برند «JUMO»

محصولات برند JUMO

 

تاریخچه

شرکت جومو JUMO در سال 1948 در کشور آلمان تاسیس شد . طولی نکشید که این شرکت به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید سنسورهای صنعتی و اتوماسیون در سرتاسر جهان شناخته شد . یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت ارائه محصولات با تکنولوژی های بسیار جدید و به صورت نوآورانه می باشد .

محصولات این شرکت شامل زنجیره ای از محصولات اندازه گیری از سنسورها تا روش های اتوماسیون برای دما، فشا، آنالیز مایعات، جریان، سطح و رطوبت می باشد.بر اساس اعلام مدیران این شرکت آلمانی از هدف های نهایی این شرکت بهینه و قابل اطمینان کردن روش های پردازش، انرژی و هزینه برای مشتریانش می باشد.

♦ فنی مهندسی اینسترو کنترل با توجه به ارتباطات بسیار خوب با نماینده این برند می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ارائه نماید.

 


درباره شرکت JUMO
 

JUMO شرکت تابعه ایالات متحده را در جنوب نیویورک در سال 2005 جابجا کرد. امکانات جدید فضای اداری بیشتری را برای تأمین افزایش مشاغل فراهم کرد. JUMO همچنین امکانات تولیدی را توسعه داده و اکنون پروب های دمای سفارشی را با توجه به مشخصات مشتری تولید می کند.

JUMO یک علامت تجاری جهانی برای فناوری اندازه گیری و کنترل است. این شرکت در سال 1947 توسط موریتس کورت یوخیم در فولدا ، آلمان تأسیس شد. (به تاریخچه شرکت مراجعه کنید) فقط در طی چند دهه ، JUMO از ابتدای متوسط ​​به یک شرکت موفق در سطح بین المللی ، با دفاتر و نمایندگان در سراسر جهان تبدیل شده است. JUMO شرکت تابعه ایالات متحده ، JUMO Process Control ، Inc را در سال 1984 آغاز کرد. در مورد پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتریان خود با صادرات به ایالات متحده ، JUMOsoon ثابت كرد كه یك متحد ارزشمند برای تولیدكنندگان آمریكایی است.

در سال 2005 ، JUMO USA با توسعه یک مرکز تولید بیشتر توسعه یافت و به یک ارائه دهنده کاملاً معتبر ابزار اندازه گیری و کنترل برای تولیدکنندگان در سراسر ایالات متحده و کانادا تبدیل شد. برای خدمات بهتر به مشتریان در کانادا ، JUMO در سال 2012 یک شرکت تابعه در منطقه تورنتو افتتاح کرد.

دستگاه ها و سیستم های JUMO در شش قاره برای اندازه گیری ، کنترل و ضبط پارامترهای فیزیکی در طیف گسترده ای از صنایع و زمینه ها استفاده می شود. کاربر پسند و قابل اعتماد ، آنها در هر تعداد و پیکربندی مورد نیاز در دسترس هستند. محصولات ما همیشه شامل تضمین کیفیت استثنایی و خدمات جامع می باشد. با تشکر از پرسنل بسیار واجد شرایط و توسعه مداوم ، JUMO شهرت محصولات و خدمات خود را در بازار جهانی به دست آورده است.

محصولات شرکت JUMO
درجه حرارت
دستگاه های دمایی JUMO از اواسط دهه 1960 ساخت پروب های دمایی را آغاز کرد و اکنون یکی از پیشگامان تولید کننده پروب های با دوام ، با کیفیت بالا و دقیق RTD و ترموکوپل در جهان است. طیف گسترده ای از محصولات ما راه حل های قابل برنامه ریزی برای انواع صنایع ، از برنامه های نصب شده تا پروژه های بسیار تخصصی صنعت را ارائه می دهد.

آنالیز مایع

JUMO الکترودها ، فرستنده ها و کنترل کننده های با بالاترین کیفیت را برای مهندسی آب / فاضلاب ، آب دارویی بسیار تصفیه شده ، تمیز کردن CIP و آب برای آشامیدن ، استخرهای شنا و آکواریوم ارائه می دهد.
سنسورهای ما توسط JUMO طراحی و تولید شده است ، در هر دو نوع لوله های شیشه ای و پلاستیکی ، با استفاده از الکترودها و / یا غشاها ، یا سنسورهای نوری در دسترس هستند.


فشار

سبد محصولات ما برای اندازه گیری فشار از سنسورهای فشار ، مبدلهای فشار و کلیدهای فشار به فرستنده های فشار دیفرانسیل گسترش می یابد. ما تجهیزات آزمایشی مناسب برای برنامه های متعدد را فراهم می کنیم ، چه شما به مقادیر زیادی برای تولید OEM نیاز دارید و چه راه حل های کاملاً شخصی برای کاربردهای خاص صنعت.

پروب

پروب های اندازه گیری سطح JUMO برای اندازه گیری سطح پر شدن هیدرواستاتیک در مخازن تهویه یا تعیین سطح در آبهای آزاد استفاده می شود. از فرستنده های فشار دیفرانسیل برای اندازه گیری سطح پر فشار تحت فشار در مخازن بسته استفاده می شود.

جریان

گستردگی کامل سبد محصولات JUMO به شما امکان اندازه گیری ، کنترل و ضبط سرعت جریان در گازها ، بخارات و مایعات را می دهد. ما انواع مختلفی را از اندازه گیری های القایی الکترومغناطیسی گرفته تا سنسورهای جریان چرخ دنده ای تا اندازه گیری فشار دیفرانسیل متناسب با کاربردهای متنوعی ارائه می دهیم.
رطوبت
رطوبت در بسیاری از صنایع نقشی اساسی دارد. JUMO برای کمک به نظارت و دستیابی به رطوبت مطلوب ، سیستم های اندازه گیری قابل اعتمادی از جمله دماسنجهای رطوبت و رطوبت سنج را با دو روش اندازه گیری خازنی یا رطوبت سنج ارائه می دهد.

اتوماسیون

صنایع مختلف ممکن است فرآیندهای تولید بسیار متفاوتی داشته باشند ، اما همه آنها باید متغیرهای فرآیند مانند دما ، فشار ، رطوبت ، جریان و سطح را کنترل کنند و در بسیاری از موارد به بالاترین دقت دقت نیاز دارند. دامنه محصولات JUMO از ترموستات های الکترومکانیکی و الکترونیکی ارزان تا کنترل کننده های PID جمع و جور و سیستم های اتوماسیون چند کاناله را شامل می شود.

ریکوردینگ

برای مستندات در محل ، ضبط کننده های بدون کاغذ JUMO شما را قادر می سازند با سهولت و امنیت اطلاعات پردازش خود را ضبط ، بایگانی و ارزیابی کنید. همه دستگاه ها از یکپارچه مدیریت داده های چرخه زندگی (LDM) استفاده می کنند. برای راه حل های خاص صنعت ، ما ضبط کننده هایی با تأیید ATEX یا FDA ارائه می دهیم.
برای اتوماسیون ، JUMO طیف محصول هوشمندانه ای از فرستنده های دما ، نشانگرهای دیجیتال ، کنترل کننده های قدرت SCR / سوئیچ های برق را از طریق یک سیستم اندازه گیری ، کنترل و اتوماسیون کامل از طریق یک نرم افزار تجسم نیرو ارائه می دهد.

مانیتورینگ

برای کاهش خطر باقیمانده برای انسان ، ماشین و محیط زیست تا حد قابل قبولی ، ما ترموستات الکترونیکی و الکترومکانیکی ارائه می دهیم که می تواند به عنوان محدود کننده دما و مانیتور یا به عنوان سوئیچ های ایمنی اجرا شود ، همه آزمایش شده و با استانداردهای کیفیت DIN اثبات شده است.

 

استعلام قیمت محصولات جومو آلمان

051-37130047