برند «KIMO»

ابزار دقیق کیمو

برند KIMO

تاریخچه شرکت کیمو KIMO

 

کمپانی کیمو واقع در منطقه صنعتی montpon فرانسه در فضائی بیش از 10,000 مترمربع مجتمع در خطوط تولید الکترونیکی ، خطوط تولید مکانیکی ، 1500 متر مربع آزمایشگاه ، واحد طراحی ، واحد تحقیق و توسعه ، نمایشگاه محصولات ، واحد خدمات پس از فروش و ... مشغول به فعالیت می باشد.

 

 کمپانی KIMO تامین کننده طیف گسترده ای از نیاز مشتریان در زمینه تجهیزات HVAC و تجهیزات ثابت پرتابل برای کارخانجات بزرگ صنعتی بوده .

تجهیزات ابزار دقیق KIMO مورد استفاده مراکز متنوعی از قبیل ازمایشگاههای دارو سازی ، فرودگاهها ، مراکز هسته ای ، صنایع دفاع ، صنایع کاغذ ، و هم چنین صنایع خودرو سازی و .. می باشد .

شرکت کیمو ، کیفیت محصولات را یکی از مهم ترین دغدغه های خود می داند ، لذا همواره آزمایشگاه های مجهزی جهت کنترل کیفیت تجهیزات تولید شده به کار گرفته و تمامی تولیدات تحت استاندارد های ANFORD در زمینه پارامتر های دما ، رطوبت ، سرعت و جریان هوا ، احتراق و ... به بازار عرضه داشته است.

کمپانی کیمو فرانسه با سابقه تولید بیش از 30 سال افتخار دارد در خط مقدم تحقیقات و فناوری و پیشرفت ایستاده و همچنان به ارائه خدمات با کیفیت بالا به نیازهای مشتریان پاسخ می دهد . 

کیمو فرانسه

اینسترو کنترل | تامین و واردات تجهیزات KIMO فرانسه در ایران