برند «Trafag»

ابزار دقیق ترافاگ

برند trafag

                                                                 تجهیزات trafag

تاریخچه شرکت ترافاگ سوئیس

شرکت ترافاگ در سال 1942 در سوئیس تاسیس شده است که هم اکنون فروش خارجی و به صورت اینترنتی در بیش از چهل کشور را فراهم کرده است . ترافاگ یکی از تامین کنندگان برتر سنسورهای فشار با کیفیت بالا و دستگاه های نظارت کننده برای اندازه گیری فشار و دما است. 

محصولات ترافاگ شامل انواع ترانسیمتر فشار،گیج فشار، سوئیچ های مکانیکی و الکترونیکی فشار،ترانسمیتر دما،ترموستات،گیچ دما،ترانسمیتر سطح و … می باشد.

Trafag توانسته ابزارهای بهتر و پیشرفته تری را پیشنهاد دهد و بهترین سرویس ممکن را فراهم کن. عملکرد سطح بالا و گسترده و دپارتمان محصولات نه نتها ارسال سریع و تضمینی از بالاترین کیفیت و دقت در محصولات را گارانتی می کند همچنین تضمین می کند سفارش سازی در زمانی  کوتاه پیاده سازی می کند.

قابلیت تکنولوژیک ، محصولات تخصصی و چشم انداز مشتری گرایی از سه سنگ بنای کمپانی مستقل ترافاگ است و دفتر مرکزی در بوبیکن سوئیس است و بیش از 200 کارمند آن را هدایت می کنند . نیمی از این کارمندان از این کارمندان مشغول تحقیقات و گسترش تکنولوژی محصولات با دستگاه های مهندسی هستند .

دسترسی مستقیم به این منابع باعث شده است که ترافاگ انعطاف پذیر در نواحی گسترش و تولیدات همچنین درک و پیاده سازی نیازهای مشتریان باشد . با استفاده از مهندسی معکوس ، ترافاگ توانسته به طور موثر خودش را با محصولات استاندارد به روز کند تا نیازهای مشتریان و راه حل های خویش را گسترش دهد .

 

لینک وب سایت شرکت ترافاگ سوئیس

 

اینسترو کنترل | تامین و واردات تجهیزات Trafag سوئیس در ایران