برند «ZEMIC»

لودسل برند زمیک

لودسل زمیک

1. لودسل های H8C در ظرفیت های 1Klb تا 20Klb و 500kg تا 10t موجود هستند.

2. فولاد آلیاژی ، مهر و موم شده توسط چسب در داخل ، ضد روغن ، ضد آب و ضد خوردگی ، مناسب برای انواع محیط.

3. پرتو تک برشی ، نصب آسان ، مناسب برای مقیاس های پلت فرم الکترونیکی ، مقیاس های قیف و سایر دستگاه های توزین الکترونیکی.

4. محصول ایمن و ضد انفجار ، می تواند در محیط وحشیانه و مناطق خطرناک استفاده شود.

امکانات

1. ظرفیت: 1 کیلوگرم تا 20 کیلوگرم و 0.5 تن تا 10 تن.

2. دقت بالا.

3. ساخت فولاد آلیاژی.

4. با تأیید OIML.

5. با تأیید NTEP.

معرفی برند زمیک

زمیک به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو در ساخت لودسل ، استرین گیج و انواع سنسور در منطقه آسیا و به عنوان تولید کننده بسیاری از نام های تجاری شناخته شده در اروپا و بازار لودسل آمریکایی است که این موضوع بیشتر به علت کیفیت،تنوع و تطبیق پذیری محصولات زمیک می باشد.زمیک ( Zhonghang Electronic Measuring Instruments Co)  به معنی ابزارهای اندازه گیری الکترونیک زانگهانگ یک شرکت مدرن و با تکنولوژی پیشرفته است که  تولید محصولات اندازه‏ گیری الکترونیک مانند سیستم‏ های توزین هواپیما،توزین محورکش و تجهیزات تست ایمنی اتومبیل را شامل می شود.

در طول سالها ، ZEMIC به یک شرکت متنوع ، مدرن و با تکنولوژی پیشرفته تبدیل شده است. متخصص در ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی مانند فشار سنجها ، لودسل ها ، لنت های وزن محور ، شاخص های توزین و نرم افزار.ZEMIC دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و یکی از بزرگترین خطوط تولید فشار سنج و لودسل است.

دومین مرکز تولید ما با مساحت بیش از 63000 متر مربع در چین تأسیس شده است و ما را قادر می سازد سالانه 50 میلیون فشار سنج ، بیش از 1 میلیون سلول بار صنعتی و تجاری و بیش از 5 میلیون سنسور مینیاتوری تولید کنیم. این ظرفیت ما را تقویت می کند و به عنوان "بزرگترین پارک صنعتی فشار سنج و لودسل در چین" شناخته می شود.

در سال 2010 ، ZEMIC به عنوان اولین شرکت دولتی در صنعت توزین چین ، فهرست شده در بورس اوراق بهادار شنژن (کد سهام: 300114) قرار گرفت. در سال 2011 ، شرکت هولدینگ سیستم توزین Yaohua شانگهای ، که یک تولید کننده پیشرو در شاخص است ، شد.در حال حاضر ، محصولات ZEMIC دارای هشت گواهینامه از مقامات بین المللی مختلف است: از جمله گواهینامه های OIML برای 43 مدل ، گواهینامه های NTEP برای 29 مدل ، ATEX و FM ضد انفجار برای 69 مدل و غیره.

رعایت اصول مدیریت "اندازه گیری تعالی در سراسر جهان" و " برای بهتر بودن »، ZEMIC همیشه در تلاش است کیفیت عالی محصولات ، استاندارد بین المللی و استاندارد کیفیت ISO 9001 خود را حفظ کند.طی سالها ، ما از طریق کاوش مداوم در زمینه های جدید ، تحقیق و توسعه قوی ، به یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان اندازه گیری محصولات در جهان تبدیل شده ایم. قابلیت ، سیستم تضمین کیفیت بی عیب و نقص و تجهیزات تست عالی. ZEMIC محصولات و خدمات با کیفیت بالا را از طریق دفاتر فروش منطقه ای ، توزیع کنندگان و شرکای آنها در سراسر جهان برای مشتریان خود ارائه می دهد.

تائیدیه ها و گواهینامه ها

زمیک همواره در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را حفظ کند، برخی استانداردهای بین ‏المللی زمیک شامل  ایزو 9000 – 2000 است.محصولات پیشرو زمیک با برند BB در حوزه استرین گیج و و لودسل که تاییدیه RoHS را نیز اخذ کرده ‏اند. و همچنین این شرکت تاییدیه OIML را از PTB آلمان اخذ نموده است.

 

حجم تولید و محبوبیت جهانی

زمیک یکی از بزرگ‏ترین خطوط تولید استرین گیج و لودسل را در اختیار دارد. دومین سایت این شرکت با بیش از 63000 متر مربع مساحت، که به تازگی در چین افتتاح شده است و قادر به تولید 50 میلیون استرین گیج، بیش از یک میلیون لودسل‏ های تجاری و صنعتی و بیش از 5 میلیون سنسور مینیاتوری در سال می باشد.زمیک با تولید محصولات با کیفیت بالا نسبت به قیمت مناسب ، محبوبیت در بازارهای سطح بالا و متوسط در سراسر جهان و دارای شهرتی خوب است.

اینسترو کنترل | تامین و فروش تجهیزات برند ZEMIC در ایران